About/Contact

W każdej sekundzie życia – optymistka. Zazwyczaj uśmiechnięta. Z głową pełną pomysłów i sercem przepełnionym pasją. Tysiące różnorodnych zajęć wypełniają mi dzień. A jedno z nich – prowadzenie bloga, przynosi mi niesamowitą radość i daje tyle satysfakcji, że mam energię przez 24 godziny na dobę! Z wykształcenia powinnam być rozważna i stateczna, wrażliwa i wnikliwa. I czasem mi się to zdarza. Jednak większość czasu bujam w obłokach i poluję na moje marzenia z większym lub mniejszym sukcesem, z akcentem na „większym”.  Gdybym tylko mogła, zamieszkałabym w książkach lub serialach – jestem uzależniona od obydwu światów. Kolekcjonuję kubki, w których namiętnie delektuję się ziołowymi herbatkami i mam nawyk czytania gazet od tyłu. Uwielbiam podróże, więc zgodnie ze słowami H.C. Andersena, żyję – bo „podróżować to żyć”.
Mój blog jest dla mnie swoistym pamiętnikiem, w którego pisaniu lubowałam się dawno temu. Przelewam tu swoje myśli, przeżycia, pomysły.
Uchylam Wam tym samym drzwi do mojego świata. Miłego pobytu!

Wszelkie osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt mailowy:

soapjamblog@gmail.com

  2 comments for “About/Contact

  1. 2 lipca 2013 o 03:33

    Dzień dobry, jestem zainteresowana współpracą z Pani blogiem, proszę o kontakt:) wspolpraca@armadeo.pl

  2. 30 stycznia 2015 o 12:56

    Witaj:) Piszesz bardzo fajny blog, bo, choć temat blogów lifestylowych jest już baaardzo oklepany, to TY robisz to z uśmiechem na ustach i fajnymi pomysłami. Miałam bym tylko jedno pytanie odnośnie nazwy boga, co kierowało Cię, że podjęłaś decyzję, by nazwać blog soap jam? Bo szukałam i szukałam tłumaczenia lecz wyskoczyło mi tylko mydło-dżem ha ha :) Można to jakoś inaczej przetłumaczyć?
    Fajny blog, będę wpadała! a w wolnej chwili zapraszam do mnie, będę wdzięczna za wyrażenie swojej opinii na moim blogu, gdyż piszę, aby nabrać dystansu do świata i rzeczywistości, wypisać się, znaleźć radość w życiu, jednak do tego potrzebni są komentatorzy, abym znalazła jakiś punkt odniesienia. Pozdrawiam i życzę wspaniałych pomysłów w 2015 roku :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • Facebook