Dmuchawce, latawce, wiatr …

… daleko z betonu świat. Tego właśnie było mi dzisiaj trzeba. Chwili wyciszenia, kontaktu z naturą, promieni słońca łaskoczących moją twarz. Mam masę nauki, ale musiałam znaleźć choć kilka minut na wyruszenie rowerem w moje ulubione miejsce. W sercu Wrocławia trudno o takie, a jednak znalazłam swój malutki kawałek ziemi:) Naładowałam baterie i teraz mam większą chęć do stoczenia walki z kilkoma ustawami z 1932 i 1938 roku (tak się zastanawiam, na co to komu?!), orzecznictwem i historią adwokatury. Mam nadzieję, że przebrnę przez to bez jakichś większych obrażeń;)

Ta chwila zapomnienia była mi też potrzebna w odpowiedzi na to, co teraz dzieje się dookoła mnie. Wybory prezydenckie zawsze budzą wiele emocji, raczej tych negatywnych, ale w tym roku ludzie przechodzą samych siebie. Kłócą się o to, co i tak będzie takie samo, niezależnie od tego, kto wygra. Wystarczyłoby spojrzeć do ustawy i zobaczyć, że Prezydent wcale nie ma takich kompetencji, o jakich krzyczy przed kamerami. Więc wzajemne obrzucanie się błotem, bo ja jestem za tym, a Ty musisz się ze mną zgadzać, nie ma sensu. Trochę szacunku i zrozumienia. No i luzu. Bo i tak od nas wiele nie zależy, mimo, że niektórym wydaje się inaczej.

Musiałam to z siebie wyrzucić. Aż mi lżej;) Po prostu przeraża mnie coraz większa nienawiść w ludziach, z byle powodu. Ogólnie panujący hejt w Internecie (bo niektórym wydaje się, że są anonimowi. Niestety, tylko im się wydaje) i na świecie naprawdę zastanawia mnie, w jakim kierunku zmierzamy. I jak będzie nasz świat wyglądał za kilka lat.

Znajdźmy więc swoją oazę spokoju i choć tam oddychajmy zdrowym, świeżym, radosnym powietrzem. Bądźmy raczej tymi dobrymi wśród tłumu pełnego nienawiści. Róbmy swoje i nie oglądajmy się na innych.

Miłego dnia kochani!

Shirt/bluzka: Mohito
Skirt/spódnica: MadeByMyGranny
Bag/torebka: Mohito

  4 comments for “Dmuchawce, latawce, wiatr …

 1. ~Bogna Swietlik
  13 maja 2015 o 12:12

  Prześlicznie,..:)Ty moja Rusałeczko:)Bardzo naturalne ujęcia:)

  • ~soap-jam
   13 maja 2015 o 15:24

   Dziękuję! Też mi się podobają;) A to wszystko zasługa najlepszego fotografa na świecie :)

 2. 15 maja 2015 o 14:47

  O rany jaka piekna sceneria do zdjęć. Gdzie ten prześliczny zakątek we Wrocławiu się znajduje? Daleko od centrum? Tam patrząc po tych zdjęciach zauważyłam, że masz bardzo fajną torebkę. Zdjęcia ogolnie bardzo pozytywne – prawdziwa z ciebie modelka :)

  • ~soap-jam
   16 maja 2015 o 15:50

   Niedaleko Parku Zachodniego:) I dziękuję za miłe słowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


 • Facebook