My WishList for this year!

Na blogu pojawiły się już w nowym roku wpisy o tym, co chciałabym osiągnąć w sferze duchowej w roku 2015 oraz o tym, co chciałabym zrobić, zobaczyć, gdzie pojechać i co zmienić w życiu. Nadszedł czas na nieco mniejsze ‚zachcianki’;) Mam dzisiaj fantastyczny humor! Przeżyłam niesamowicie ciężki dzień, a jednak wyniosłam z niego radość, zadowolenie i pewność, że moja praca ma sens. Jestem naładowana zupełnie nową energią. Po wielu godzinach w sądzie postanowiłam nagrodzić się zakupami. Udało mi się zdobyć płaszczyk w wymarzonym kolorze, długi i ciepły szal, golf i kilka notatników na wykłady. Wkrótce podzielę się tutaj moimi nowościami, ale dzisiaj nie o tym.
Pamiętacie jak pisałam, że dla naszego samopoczucia i wewnętrznej radości potrzebne jest ‚gratulowanie sobie’? Chodzi mi o ten wpis. Za każdym razem, kiedy uda Wam się zrobić coś, co wydawało się niemożliwe do zrobienia, albo kiedy zrobicie coś, co po prostu było trudne i ciężkie dla Was, pogratulujcie sobie. Wybierzcie się na ulubioną kawę, pozwólcie sobie na odrobinę przyjemności. To sprawi, że poczujecie się jeszcze lepiej. Tak jakbyście mogli przenosić góry;)

Jednym ze sposobów na ‚pogratulowanie’ sobie jest właśnie kupienie np. wymarzonej sukienki, świeczki, kawy czy czegokolwiek. Co jakiś czas wpadają mi w ręce rzeczy, które bardzo chciałabym mieć z różnych względów. Postanowiłam więc stworzyć moją WishListę, czyli zbiór takich właśnie rzeczy. Mam nadzieję, że jeśli nie wszystkie z nich, to chociaż niektóre uda mi się przygarnąć do siebie jeszcze w tym roku:)

A Wy macie swoje WishListy?:)

1. Szpilki Louboutin - klasa sama w sobie, a czarnymi szpilkami mogłabym wypełnić całą szafę!

2. Babyliss Pro Perfect Curling - perfekcyjne loki w zaledwie kilka chwil.

3. Torebka Michaela Korsa - idealny model. Pasuje do wszystkiego i wszystko mieści.

4. Biały kubek ze Starbucksa – zakochałam się w nim bez pamięci, ale nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy ktoś może wie, gdzie go dostanę? Bo w Starbucksie go już nie ma….

5. Świeczka Diptyque - pięknie wygląda i pięknie pachnie. Taka typowa pamiątka z Paryża:)

6. Przewodniki Louis Vuitton - piękno tych przewodników tkwi w ich prostocie. Kocham takie książki – proste okładki, a jednak mają w sobie coś wyjątkowego:)

7. Steamer do ubrań - prasowanie już nigdy nie będzie stanowiło problemu;)

8. Kamera GoPro - żeby uchwycić więcej chwil z naszego życia:)

9. Kalosze Hunter - nie tylko na deszcz, ale na każdą pogodę. Powoli zaczynam rozglądać się za odpowiednim modelem.

10. Sukienka BRUNO NOWI - odkąd zobaczyłam tą sukienkę na blogu makelifeeasier – zakochałam się. Połączenie czarnej, klasycznej sukienki ze spodenkami z koronką to dla mnie idealne połączenie. Muszę ją mieć!

To oczywiście tylko niektóre pozycje z mojej WishListy;) Oby szybko z niej zniknęły i oby powstała z nich ‚DoneList’;) Miłego wieczoru!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  • Facebook