Homemade sushi!

Odkąd wyprowadziliśmy się na studia do Wrocławia, czyli od około siedmiu lat, jesteśmy ‚sushiżercami’!;) Pamiętam, że pierwszy raz wybraliśmy się do restauracji, w której sushi pływało sobie dookoła baru, a przyrządzane było na oczach gości. Tak nam zasmakowało, że zaczęliśmy bywać tam częściej, a następnie odkrywaliśmy nowe miejsca. Często jednak wygrywa nasz wewnętrzny leń i kiedy nie chce nam się wychylać czubka nosa na zewnątrz, to zamawiamy sushi z dowozem do domu.

Czasem jednak budzi się w nas ochota do przejęcia całej kuchni i wtedy sushi przyrządzamy sami. Tak było dzisiaj. Kupiliśmy sobie zestaw i po pracy miło spędziliśmy czas, przygotowując razem obiad:) Jeśli jesteście ciekawi jak to wyglądało, to zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku, w którym pokażemy jak zrobić krok po kroku takie sushi, jakie mieliśmy my. Oto nasze dzieło:)

A jeśli jeszcze Wam mało, to poniżej kilka zdjęć. Polecam Wam zrobienie sushi samemu, w domu. Mnóstwo śmiechu, doskonała zabawa, lepszy smak, bo przecież robimy je sami;) A to wcale nie jest trudne. Skoro nam się jakoś udaje, to uda się każdemu – gwarantuję!;)

  2 comments for “Homemade sushi!

 1. 19 stycznia 2015 o 19:15

  Hej, skoro Wam się udało to mnie też ? :) nie wiem, nie wiem hehe ale może kiedyś spróbuje, wygląda smakowicie :)

  • soap-jam
   19 stycznia 2015 o 19:21

   Zapewniam, że się uda! Super zabawa i smaczny obiad. Sushi to zawsze dobry pomysł!;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


 • Facebook